SA 16578 SA16578 AIR FILTER OUTER FOR IHIMER AS12, SILENT300, SK1D
SKU: SA16578
Description
THIS IS A SPECIAL ORDER IN ITEM, IT TAKES 2-6  BUSINESS DAYS
AND IS ORDERED AS SOON AS PAYMENT IS MADE
ONCE YOU HAVE PAID FOR THE ITEM THERE IS NO REFUND !
IF YOU ARE UNSURE  THAT THIS FILTER IS CORRECT
PLEASE GET AND QUOTE THE NUMBER AND BRAND
OFF YOUR OLD FILTER AND LET US CROSS REFERENCE FOR YOU TO CHECK !
Bretts Truck Parts & All Filters - Truck Parts Supplier in Berkeley Vale
PART NUMBER
Description     FILTER HIFI BTP BRETTS
Details EMAIL FOR MORE DETAILS ON THIS ITEM
Filter caracteristics
D1 (mm)
104.0 mm
D2 (mm)
62.0 mm
H1 (mm)
300.0 mm
H2 (mm)
290.0 mm